The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Grill

+2
Elena Gilbert
Admin
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Mystic Grill Empty Mystic Grill

Příspěvek pro Admin Sun Feb 15, 2015 7:31 pm

Mystic Grill Mystic
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 15. 02. 15

https://roleplaygameskcztvd.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Feb 15, 2015 8:12 pm

*ráno se probudí,udělá si hygienu,oblékne se a vyrazí do Grillu za Mattem,dlouho ho neviděla.Usmívá se na okolí a prochází po ránu ne moc rušnými ulicemi Mystic Falls,když dojde ke Grillu,vejde a všimne si jen obsluhy a spícího dědouška*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun Feb 15, 2015 8:27 pm

*Jelikož byl již od brzkého rána v dobré náladě a v prostorném domě se sourozenci zůstat nechtěl, rozhodl se zajít do baru na Whiskey a možná po sléze i na něco k snědku. Dlouhou dobu se pořádně nepobavil neboť byl víc než sto let zabodnut v rakvi. Upíří rychlostí se převlékl do vhodného oblečení a rázným krokem vyrazil z domu pryč. Prošel dlouhou, prostornou chodbou až k hlavním dveřím a elegantně sáhl na těžkou kliku. Poměrně velkou silou za ní zatáhl a prošel otevřenými dveřmi ven před dům. Z hluboka se nadechl a zavřel za sebou. Po té se rozešel do proslulého baru. Chvíli jen tak chodil ulicemi a užíval si svobodu, něco co již dlouho nezažil. Po chvíli však konečně došel před bar. S poloúsměvem na tváři vešel dovnitř a rozhlédl se.*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Feb 15, 2015 8:38 pm

*usadí se k baru a koukne na barmanku,nemá ani žízeň.Podepře si hlavu rukou a zavře oči,jen vdechuje a vydechuje,přemýšlí a ničeho si nevšímá,poté slyší bouchnutí dveří, a tak zvedne hlavu a všimne si mladíka,prohlédne si ho a hlavu položí zpět na bar*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun Feb 15, 2015 8:47 pm

*Ledabyle si prohlédne obsluhu a pohledem sjede k poněkud pohledné brunetce, pozvedne obočí a zamyslí se. Po chvíli dospěje k názoruje že je to Katherine, dívka kterou kdysi Klaus s Elijahem milovali. Ruku stáhne k tělu a rozejde se k ní.* Jednu Whiskey. *Arogantně a bez špetky studu přikáže barmance a usadí se.* Netušil jsem že tě ještě někdy uvidím Katherine, uzavřela jsi s Nikem příměří nebo jsi jen hloupá a nacházíš se tam kde on? *Pozvedne pobaveně obočí a ušklíbne se.*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Feb 15, 2015 8:55 pm

*ohlédne se na Elijaha* Pardon,ale asi sis mě z někým spletl..Nejsem Katherine *uculí se a zase zamyšleně položí hlavu na bar,poslední dobou si ji plete víc lidí než jen dva,zamyslí se nad tím a zase přivře oči,nehledě na to že ten mladík od ní asi něco vyžaduje*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Feb 15, 2015 9:24 pm

*ráno se vzbudí a oblékne se.Vyrazí se projít do parku.Cestou si dá blonďatou svačinku a když dojde ke Grillu,rozrazí dveře a dojde k baru* Bourbon *kývne na barmanku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Feb 15, 2015 9:48 pm

*hlavu má stále položenou na baru,pak ale vzhlédne aby si obědnala džus a pohledem narazí na modrookého kluka,chvíli se na něj dívá,pak odtrhne zrak a koukne na barmanku* Mm,džus prosím
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Feb 15, 2015 9:52 pm

*Trpělivě vyčkává na svůj Bourdon, dobře, možná ne tak trpělivě. Je teprve začátek dne a on už by pil, jak jen je mu to podobné. Všimne si dívky, která na něj hází očka, samozřejmě o sobě ví, že je pohledný, ale něco ho nutilo dát se s ní do řeči. Proto popadne pití co mu barmanka donese a přejde pár kroků k ní.* Zdravím *Řekne a napije se.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 2:30 pm

*vůbec nepostřehne že to bylo na ni,po dlouhé chvilce zaváhání odpooví* Ahoj..*přeci s nejistotou,ale vyhrkne to ze sebe,barmanka jí donese džus,tak se napije*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Bonnie Benet Mon Feb 16, 2015 2:44 pm

*Vejde do grillu, kde nebyla dlouho a také už nějakou chvíly neviděla její nejlepší kamarádky Caroline a Elenu.Pomalím krokem se vydá po menších schůdkách, k barovému pultu.Když prochází okolo jednotlivých lidí, z jednoho hnědovlasého kluka, nemá dobrý pocit,což nechá být když si všimne své kamarádky Eleny.Nahodí úsměv a míří si to k ní.Po pár krocích, si všimne že u Eleny stojí jeden modrooký kluk, ze kterého taky nemá moc dobrý pocit, ale radši se nebude vyjadřovat, když jí může klidně slyšet.* Ahoj,Eleno *Usměje se a opře se o bar vedle ní.*
Mystic Grill Fjq789 Mystic Grill 15euwk4
Mystic Grill Qrhwm9


Naposledy upravil Bonnie Benet dne Tue Feb 17, 2015 7:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Bonnie Benet
Bonnie Benet

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 16. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 2:55 pm

Bonnie,Ahoj..*usměje se radostně*Co ty tady? *sleduje ji s nadšením a usmívá se* Posaď se.. *poplácá na židli vedle ní,na druhé straně vedle ní stojí modrooký kluk..Čeká až se Bonnie posadí.Zatím se otočí a napije se džusu*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Bonnie Benet Mon Feb 16, 2015 3:06 pm

*Mezitím než si jí Elena všimne,se koukne kolem sebe a prohrábne své rovné tmavěhnědé vlasy.* Nebyla jsem tu dlouho, tak jsem si zašla pro něco na pití *Odpoví ji a lehce mávne na barmana a tím upoutá jeho pozornost* Co tady děláš vlastně ty? *S touhle otázkou si sedá vedle ní a koukne na barmana* Vodu, díky *Usměje se a hlavu otočí k Eleně.Je ráda,že aspoň na ni narazila* Nevíš kde je Caroline? *Zeptá se na docela, důležitou otázku.*
Mystic Grill Fjq789 Mystic Grill 15euwk4
Mystic Grill Qrhwm9


Naposledy upravil Bonnie Benet dne Tue Feb 17, 2015 7:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Bonnie Benet
Bonnie Benet

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 16. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 3:17 pm

*usměje se* Aha.. *koukne na ni* Já jsem sem šla za Mattem. *kouká na ni a culí se* Ne,Caroline jsem neviděla dlouho.Jsem ráda že jsem narazila aspoň na tebe.. *usměje se a podepře si hlavu rukou*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Bonnie Benet Mon Feb 16, 2015 3:26 pm

*Natáhne se pro sklenici vody,kterou před ní postavil barman a hned zase odešel k dalším zákazníkům* Matt je tady? Taky jsem ho dlouho neviděla *Konstatuje a nakloní hlavu jemně na stranu.Sklenici s průhledným obsahem odloží před sebe na barový pult* Zajímalo by mě kde zase lítá, možná po obchodech *Zakroutí hlavou a upraví si své bílé tílko* Já taky, chyběla jsi mi *Usměje se a koukne se na ní*
Mystic Grill Fjq789 Mystic Grill 15euwk4
Mystic Grill Qrhwm9


Naposledy upravil Bonnie Benet dne Tue Feb 17, 2015 7:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Bonnie Benet
Bonnie Benet

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 16. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 3:33 pm

Taky jsi mi chyběla Bonnie.. *usrkne z pomerančového džusu* Nebo je s Caroline,nebo Jeremym.. *usměje se* Nedáme si dortík?
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Bonnie Benet Mon Feb 16, 2015 3:43 pm

*Znova se napije čisté chladné vody a se skleničkou si pohrává v ruce* Možná je to pravda *Pokýve uznale hlavou a dá si nohu přes nohu* Dortík? Dala bych si, ale nebyli by jsme potom tlusté? *Uchetne se a otočí hlavu k baru* Dobře, dám si s tebou jeden dortík *Přikývne a pousměje se.Vlasy si dá na jednu stranu a rozhlédne se kolem.Pohledem se vrátí zpět k Eleně a skleničku se kterou si doteď hrála, položí na pult*
Mystic Grill Fjq789 Mystic Grill 15euwk4
Mystic Grill Qrhwm9


Naposledy upravil Bonnie Benet dne Tue Feb 17, 2015 7:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Bonnie Benet
Bonnie Benet

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 16. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 4:05 pm

*usměje se* Obědnáš? Nějaký čokoládový.. *usměje se a napije se džusu* Chybí mi časy kdy jsme bývali u nás a jedli jeden dortík dvě hodiny,celou dobu se smáli a kecali a kecali.. *zasměje se*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Bonnie Benet Mon Feb 16, 2015 4:13 pm

*Usměje se a mávne na barmana,který k nim hned jako na povel příjde* Jeden čokoládový a druhý.....malinový *Řekne a otočí se zpět k Eleně* Taky mi chybí,ale to klidně můžeme zase zajít k tobě a něco podniknout *Koukne na ní a zablýskne se jí v očích, nadějí.Napije se a koukne na barmana,který jim nese na talířku dva objednané dortíky.*
Mystic Grill Fjq789 Mystic Grill 15euwk4
Mystic Grill Qrhwm9


Naposledy upravil Bonnie Benet dne Tue Feb 17, 2015 7:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Bonnie Benet
Bonnie Benet

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 16. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 4:33 pm

Mm..Dortík.. *usměje se a když jí ho donesou hnedd si vidličkou odkrojí a dá si* Jo,ráda.. *usměje se a usrkne z džusu,po chvíli ho dopije a tak mávne na barmana,který ihned přicupitá* Latte,prosím.. *usměje se*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Bonnie Benet Mon Feb 16, 2015 4:39 pm

*Koukne na svůj malinový dortík a kousek si odkrojí.Napíchne kousek na vidličku a vloží do úst.* Eleno, kdo je ten kluk? *Pokýve na modrookého kluka, sedící vedle Eleny.Ptá se proto, že jí příjde divný,nemá z něj dobrý pocit* Mám z něj špatný pocit *Vysvětlí svoje slova na toho kluka a vloží si další kousek do úst a začne jíst,přičemž si prohlédne toho kluka.Připadá jí vážně divný*
Mystic Grill Fjq789 Mystic Grill 15euwk4
Mystic Grill Qrhwm9


Naposledy upravil Bonnie Benet dne Tue Feb 17, 2015 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Bonnie Benet
Bonnie Benet

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 16. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 5:03 pm

Nevím kdo to je,ale pozdravil mě.. Mimochodem Bonnie,pro tebe je divný každý.. *zasměje se* Mě se líbí a nejen povahově,chová se normálně..Děláš jakoby byl masový vrah.. *sleduje ji a ujídá z dortíku,donesou jí Latte a tak se napije*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 5:15 pm

*Popíjí svůj Bourbon, všimne si, že se zde objeví další dívka, proto se snaží nijak nzapojovat. Místo toho se radši zamýšlí nad jinými věcmi. Nakonec mu to nedá, když zaslechne otázku směrovanou, tedy nesměrovanou, na něj.* Dobrá otázka! pokýve znaměnitě sklenkou před sebuo, při čemž se nepatrně zamračí.* Dámy první *Pokýve tentokrát směrem k nim, přeci je neochudí o tu příležitost, aby se mu představily jako první, ne? Nemohla mu neuniknout ani narážka na masového vraha.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 5:22 pm

*plynule se otočí za hlasem a ironicky se uculí* Eh.. *nemá slov,má sucho v puse a netuší co říct,přemýšlí,důmá.A překvapivě stejně nic neví,kouká na něj,ani nemrká.Zhluboka dýchá a snaží se udržet ironický úsměv na tváři,pak má už tak vyschlo v puse že si musí vzít džus a napít se.Následně na něj zase kouká s vykulenými oči,otevřenou,vyschlou pusou a sklenkou v ruce*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 5:34 pm

*Vypadíí to, že ji přivedl do rozpaků, což mu na tváři vykouzlilo úsměv. Proč taky ne? Stále na ní upřeně zírá se s vým křivým poloúsměvem, čeká jestli z ní něco vyleze nebo ne.* Vidíš ducha? *Rozmáchne rukama s nechápavým pohledem.* Já nekoušu *Pokouší se ji uklidnit, sice na jeho slovech moc pravdy není, ale koho to zajímá.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru