The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Grill

+2
Elena Gilbert
Admin
6 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 5:38 pm

*zavře oči a zatřepe hlavou* Eh.. *zvedne pohled a kouká na něj* Ducha? Ne,ne..Vím že nekoušeš. *sleduje ho a je strašně nervózní,podrbe se za krkem a zase se musí napít,měla uplně vyschlo v puse.Pousměje se a sleduje* Um,já.. *chystá se mu představit,pak si přiloží ruku k čelu* Promiň.. *radši už mlčí*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 5:44 pm

*Fajn, věděl odjakživa, že kouzluje ženy, ale takhle moc? To bylo pohlazením pro jeho ego. A to jsme teprve na začátku, snaží se z ní dostat jen jméno dámy a pánové, je to neuvěřitelné, ale je to tak. Musí se zasmát v domění, že je opravdu neodolatelný, nebo tak strašidelný? To má někde zaschlou krev? Přísahal by, že si na tohle dal pozor. Dopije svůj Bourbon a chvíli jí pozoruje jako malou holčičku, která něco provedla.* Tak znovu. Já jsem Damon, ty? *Podívá se jí do očí a opatrně k ní natáhne ruku, přeci nechce, aby mu tady ještě zinfarktovala.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 5:51 pm

*koukne na jeho ruku a váhavě si s ním potřese* Elena..Elena Gilbert *stáhne ruku k tělu a usměje se na něj,trošku se sklidnila,už se chová vcelku objektivně a normálně..Zachytn jeho zasmání a zase jí poklesne sebevědomí,stáke ho ale sleduje*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 5:57 pm

*Hurá! Věřte nebo ne, ale podařilo se mu vytáhnout z ní nějaké informace! Sice je přirozené někomu říct jak se jmenuje, ale v jejím případě to opravdu spíše vypadalo, že je to přísně tajná informace.* Takže Eleno, rád tě poznávám. *Pokýve hlavou s úsměvem.* A tvá kamarádka? *Zeptá se už s trochu vážnějším výrazem, nepřipadala mu moc příjemná. Tedy, neznal ji, ale ten její výraz.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 6:01 pm

*sleduje ho* Bonnie,jmenuje se Bonnie.. *usměje se* Já..Taky tě ráda poznávám.. *usměje se a koukne na Bonnie,která jen mlčky sedí,otočí se zpět k baru a kouká před sebe,následně se napije a ukrojí si z dortíku,jehož sousto sní*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 6:14 pm

Tak Bonnie... *sjede si osobu pohledem a dál se k ní raději nevyjadřuje, někdy s ní možná promluví, teď by si ale rád proklepl Elenu. Poručí si další pití a otočí se směrem na Elenu, na co by se jí tak zeptal. Musel uznat, že rozhodně není k zahození, že by přecijen bratra navštěvoval častěji?* Rád bych tě na něco pozval, ale vidím, že už mám asi smůlu *Ukáže letmo na dort, na kterém si právě pochutnává.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 6:58 pm

Mm,ale džus jsem dopila.. *vezme do ruky sklenku od džusu a zamává rukou* Ten mi klidně obědnat můžeš.. *usměje se a opět si ukrojí sousto dortíku a následně ho sní,usměje se a sleduje ho*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 7:04 pm

*Tak přecijen se mu naskytne příležitost něco udělat* Výborně *Promne si ruce a s tupým úsměvem převezme od Eleny skleničku. Koukne se na barmanku.* Jeden džus pro tuto krásnou slečnu, fofrem! *Houkne a čeká až se barmanka vzpamatuje, aby donesla Eleně džus.* Morálka některých pracovníků klesá pod nulu... *Zamumlá zamyšleně.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 7:09 pm

*Mystic Grill - Stránka 2 Tumblr_mmzn16pyeS1s5aj64o1_500* Milé.. *kývne a usměje se*  Děkuju.. *pomalu dojí dortík a usměje se,talíř odsune a kývne na barmanku*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 7:13 pm

Není zaco *Mrkne na ní a pak se zamyslí co by mohl říct, konverzace neprobíhala dvakrát živě, ale s tím se asi nic moc udělat nedá.* Pověz mi něco o sobě *Plácne najednou, třeba zjistí něco, čeho by mohl využít.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 7:20 pm

Mm,je mi 17.
Mám bratra
Moji..Rodiče jsou mrtví
V péči nás má teta Jenna
Mám nejlepší kamarádky a to tady Bonnie a Caroline
Bydlím v MysticFalls
Píšu si deník
Jsem rozstleskávačka..
Mám ráda džus.. *zasměje se a sleduje ho* Víc toho nevím..Teď ty!
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 7:42 pm

*Takže mladé maso, není jedináček a je zdejší, musí přiznat, že nečekal, že se Elena tolik rozpovídá, ale je rád, že se konverzace dala do pohybu, proč taky ne. Bohužel opravdu nedomyslel to, že bude muset říkat něco o sobě.*No, takže... *Odkašle si.* Je mi... 24? Jo, mám mladšího bratra... který není tak pohledný jako já, vlastně ani tak vtipný, je mladší *Vysouká ze sebe, snaží se získat čas, aby vymyslel něco dalšího.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 7:50 pm

*zasměje se* Evidentně ho máš rád.. *usměje se a přikývne,sleduje ho a přemýšlí*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 8:04 pm

*Ušklíbne se a vezme do ruky Bourbon.* Že váháš. Nejraději bych ho samou láskou zabil *Odfrkne si a napije se.* A co ty, jak vycházíš se svým bratrem? *Podívá se na ní upřeným pohledem, je fakt v koncích.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 16, 2015 8:06 pm

*usměje se* Na to že hulí trávu je to dobrý.. *zasměje se a napije se džusu*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Bonnie Benet Mon Feb 16, 2015 8:14 pm

*Chvíli nevnímala okolí kolem ní, protože se zamyslela.Každopádně zavrtí hlavou a dopije čistou vodu,která nebyla tak studená jak prvně.Vstane a koukne na Elenu, která si povídá s tím klukem.Podezíravě si ho přeměří pohledem a nakloní se k Eleně, se slovy že už radši půjde* Eleno, už půjdu.Třeba někde narazím na Caroline *Řekne jí a naposled obejme.Usměje se a ještě než odejde z grillu tak se zastaví u toho kluka* Jo a Damone. *Koukne se na něj a ušklíbne se* Nemám z tebe dobrý pocit *Řekne k němu a rázním krokem se rozejde dolů ke dveřím od grillu.Neměla by tu nechávat Elenu samotnou,ale doufá že se o sebe postará.Výjde ven z grillu a po chodníku se rozejde domů.*
Mystic Grill - Stránka 2 Fjq789 Mystic Grill - Stránka 2 15euwk4
Mystic Grill - Stránka 2 Qrhwm9


Naposledy upravil Bonnie Benet dne Tue Feb 17, 2015 7:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Bonnie Benet
Bonnie Benet

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 16. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 6:03 pm

*Koukne se na Elenu.* A kolik je tvému bratrovi? Mohla by to být, co já vím, opožděná puberta? *Napije se a poté se koukne na Bonnie, která se chystá odejít. Proto může být klidnější, děsila ho, ale nikdy by to nikomu nepřiznal.* Měj se *Její slova si vryje do paměti, však on jí ukáže. Otočí se znovu na Elenu.* Líbím se jí *Oznámí a symbolicky nadzvedne obočí.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 17, 2015 6:06 pm

*zasměje se* Je mu 16,opožděná puberta to nebude.. *koukne na něj* Bonnie tě miluje.. *sleduje ho s úsměvem a napije se džusu* Je to dobrá holka,dobrá kamarádka..Na lidi má čuch..Většinou se mílí *zasměje se a uculí se*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 6:15 pm

*Zatváří se zamyšleně.* Tak to bude nějaký jiný problém, nekouslo ho něco? Spiderman z něj asi nebude, ale co kdyby *Pokrčí rameny a znovu se usměje. Souvisí to s trávou, nekousla ho třeba kráva? Mohlo by to být tím.* Jsem jistě muž jejích snů *Řekne sebejistě, při čemž se uchechtne. On a aby nebyl sebevědomí? To nikdy.*Čuch na lidi? Jako psy? *Zazubí se.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 17, 2015 6:29 pm

*usměje se na ně* Miluje tě.. *usměje se a pozoruje ho,srká z džusu.* Jo,nějak jako psy.. *usměje se a pozoruje ho,culí se a kouká na bar*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 7:00 pm

*Musí přiznat, že tolik chváli hladilo jeho vysoké ego, což začínalo být v jeho případě opravdu nezdravé.* Já vím, jsem k nakousnutí *Dopije Bourbon a spokojeně si objedná další.* Dáš si ještě něco? *Zeptá se poněkud znuděně, když už má cálovat, tak ať si ten účet aspoň zaokrouhlí ne?* Takže Bonnie je svým způsobem takový pejsek čmuchal... Začnu sebát, aby mě doopravdy nekousla *Zamyslí se.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 17, 2015 7:11 pm

Ano,ano.. *usměje se a sleduje Damona,popíjí džus* Mm,asi vodku a další džus..Ale asi už půjdu,pomalu.. *usměje se a dopije džus který následně odsune na kraj baru*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 7:18 pm

*Usměje se.* Takže souhlasíš! *Přistihne jí, vlastně neví proč kolem toho dělá takový rozruch, to je snad samozřejmost.* Vodku? Najednou taková změna? Eleno, ty ses nějak rozjela *Pousměje se a poruší barmance dvě vodky* Džusu si měla dost *Mrkne na ní, kdyby se náhodou dožadovala toho džusu, který chtěla společně s tou vodkou.* Jistě, kopni to do sebe a utíkej *Řekne a následně k ní přisune vodku, kterou barmanka donese.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 17, 2015 7:49 pm

*usměje se a hodí do sebe vodku,ušklíbne se a koukne na něho* Nerozjela,jen mám ráda džus *sleduje ho* Tak nekecej a obědnej mi další..Já nikam nespěchám,ale pokud tě tu ruším.Pak odejdu. *uculí se a čeká až jí obědná vodku*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 7:53 pm

*Přimhouší oči.* Neznám tě tak dlouho a už vím, že máš džusu až nezdravě moc *Zašklebí se, džus, jsou snad i lepší věci na pití.* Kdyby si mě rušila, tak odejdu sám, to je... logický *Ušklíbne se a trochu vykulí oči, když má Elena vodku tak rychle v sobě, při čemž se dožaduje další.*Hou hou, brzdi. Ať tě tu pak nesbírám pod židlí, jo? *Zasměje se, ale stejně objedná další.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill - Stránka 2 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru